Pracovní příležitosti ve společnosti ENERGON Dobříš

Zaujaly Vás informace o naší činnosti a máte chuť se na tom podílet? V průběhu celého roku hledáme nové spolupracovníky a spolupracovnice.

Níže naleznete nabídku aktuálně otevřených pozic:

Číšník / Servíka (Penzion Nový Rybník, Obořiště)

Pro naši restauraci hledáme novou posilu na pozici Číšník / Servírka.

Penzion a pivovar Nový Rybník se nachází u břehu stejnojmenného rybníka vzdáleného 2 km od obce Obořiště, okr. Příbram. Penzion nabízí celkovou ubytovací kapacitu 40 lůžek. Nedílnou součástí penzionu je celoročně otevřená restaurace s bohatým výběrem jídel a příjemnou a ochotnou obsluhou a také s vlastním minipivovarem Baštýř. Penzion také nabízí služby wellness (pivní lázně, masáže, kosmetika, finská sauna, wellness koupele) a možnost konání společenských akcí, svateb a sportovní vyžití.

PŘEDPOKLADY:

* Slušné, prozákaznické a profesionální vystupování
* Proaktivní, cílevědomý přístup
* Předchozí znalost chodu a provozu restaurace je nutná
* Proaktivní a loajální přístup
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Bezúhonnost

CO NABÍZÍME A PROČ PRO NÁS PRACOVAT:

* Zaměstnání na HPP v příjemném rodinném prostředí
* Motivační ohodnocení - více na osobní schůzce
* Spoluúčast na tvorbě atraktivních a zajímavých společenských akcí
* Možnost seberealizace v reálném provozu
* Podporu kreativity a osobního rozvoje
* Nástup možný ihned, mzdové ohodnocení 30.-35.000 Kč hrubá mzda

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, ozvěte se nám na níže uvedených kontaktech.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Penzion Nový Rybník, Obořiště, okr. Příbram

TERMÍN NÁSTUPU:

  • Ihned nebo dohodou

KONTAKT A VÍCE O NÁS:

penzion@novyrybnik.com, 724 175 604

kariera@energon.cz, 778 887 049

 Klíčová slova: číšník, servírka

Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společností ve skupině ENERGON HOLDING, a.s. ohledně nabídky pracovního místa) vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Všechny Vaše osobní údaje, které od Vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Montér / Elektromontér (ČR)

Do naší společnosti ENERGON ENERGO, s.r.o. hledáme montéra. Společnost se zabývá se výstavbou, rekonstrukcí a údržbou vyhrazeného elektrického zařízení bez rozdílu napětí v oblasti průmyslu a energetiky s důrazem na elektrické stanice VN, VVN a ZVN.

CO BUDETE DĚLAT:

  • Veškeré montážní a elektromontážní práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých průmyslových a energetických staveb po celé České republice

CO JE K TOMU POTŘEBA:

  • Vzdělání minimálně střední odborné, obor elektro výhodou
  • Velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. minimálně § 5 a řidičský průkaz alespoň skupiny B
  • Zkušenosti s podobnou prací se Vám budou hodit
  • Pečlivost, aby se na Vaši práci dalo spolehnout
  • Samostatnost, kdy nečekáte, až Vám někdo řekne, jak a co máte dělat
  • Chuť za prací dojíždět a pracovat v partě zkušených montérů

CO NABÍZÍME:

  • Dostanete smlouvu i na plný úvazek
  • Pracujeme 40 hodin týdně od pondělí do čtvrtku - za prací se vyjíždí v pondělí ráno z Plzně, návrat ve čtvrtek večer do Plzně, bydlí se vždy v okolí staveb v rámci celé ČR (je zajištěno ubytování)
  • Férově vás zaplatíme hodinovou mzdou včetně přesčasů
  • Mzda po zapracování až 40.000 Kč měsíčně dle nasazení, zkušeností a pracovních výsledků
  • Můžete se toho u nás hodně naučit i z ostatních profesí
  • Otevřenost - u nás se hraje na rovinu
  • Pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace

  • Stavby v rámci celé České republiky

  • Ihned

KONTAKT:

kariera@energon.cz, +420 778 887 049

Klíčová slova: montér, elektromontér

Elektrikář pro fotovoltaickou firmu

S-Power Energies, s.r.o. je největším dodavatelem fotovoltaických elektráren v České republice. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti moderní energetiky. V loňském roce jsme uzavřeli přes 700 smluv o celkovém výkonu FVE 2,4 megawattu.

Do našich elektroinstalačních týmů hledáme elektrikáře pro instalace fotovoltaických elektráren.

  • Provádět instalace fotovoltaických měničů a přidružené elektroinstalace přímo u zákazníků v rozsahu 1-3 dny
  • Spolupracovat s realizačním týmem střechařů a servisním oddělením společnosti

  • SOU/SŠ vzdělání elektro
  • Nutné platné přezkoušení z vyhl. 50 min. §6
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Manuální zručnost, důslednost, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, organizační schopnosti
  • Čistý trestní rejstřík
  • Chuť být součástí týmu
  • Zkušenosti v oblasti elektroinstalací jsou výhodou, avšak práce je vhodná i pro absolventy

  • Práce ve stabilní a moderní společnosti
  • Plný úvazek (hlavní pracovní poměr)
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, veškeré vybavení
  • Profesní školení, odborný a osobní rozvoj
  • V areálu firmy je zajištěno stravování
  • Pozn.: Hledáme také elektrikáře za účelem pravidelné obchodní spolupráce (OSVČ) - zde požadujeme platné živnostenské oprávnění v oboru elektro.

  • Kraje - Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký a Hlavní město Praha

kariera@s-power.cz, +420 778 887 042

 Klíčová slova: elektrikář